CTE 7467 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı


Gardiyan Alımları
Advertisements

CTE 7 bin 467 personel alımı başvuruları başladı. CTE 6 bin 681 infaz ve koruma memuru, 49 ceza infaz kurumu katibi, 223 sağlık memuru, 185 teknisyen, 266 şoför, 42 aşçı, 21 kaloriferci alımı başvuruları başladı.

Ceza ve Tevkfievleri Genel Müdürlüğü 7467 personel alımı başvuruları başladı. Adalet Bakanlığına CTE 7 bin 467 sözleşmeli personel alımına başvurular bugün başladı.
Cezaevlerine 7.467 personel alımı başvuru şartları, başvuru şekli ve tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Ceza ve Tevkfievlerine 6 bin 681 infaz ve koruma memuru, 49 ceza infaz kurumu katibi, 223 sağlık memuru, 185 teknisyen, 266 şoför, 42 aşçı, 21 kaloriferci olmak üzere toplam 7 bin 467 sözleşmeli memur alımı gerçekleştirilecek.

Adaylar başvurularını 11 Haziran 2018 günü mesai bitimine kadar sınavı yapacak adalet komisyonu başkanlığına (sınav merkezi) veya herhangi bir adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu başkanlığına yapabilecekler.

Adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu başkanlıkları dışında herhangi bir merciye yapılan başvuru kabul edilmeyecek. Yine adalet komisyonu başkanlıklarına posta veya kargo ile yapılan başvurular da kabul edilmeyecek.

CTE 7.467 sözleşmeli personel alımı EK-1  başvuru formunu doldurup, öğrenim belgesi ve sınav sonuç belgesinin aslı veya bilgisayar çıktısı ya da komisyon başkanlığınca onaylı örneği ile birlikte başvuru yapılabilecek. Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapabilecekler.

Advertisements
Adalet Bakanlığı Personel Alımı Başvuruları ne zaman Başlayacak

Genel şartlar;
Pozisyonlara göre ilanda belirtilen lise, önlisans ve lisans bölümlerinden mezun olmak. Türk Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak gerekiyor.

KPSS şartı;
Merkezi sınavdan (KPSS) en az 70 puan almak şartı bulunuyor. Lisans mezunları için 2016 KPSSP3,
Ön lisans mezunları için 2016 KPSSP93, ortaöğretim mezunları için 2016 KPSSP94 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı bulunuyor.

Advertisements

Yaş şartı;
11 Haziran 2018 tarihi itibarıyla 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. İnfaz ve koruma memurları için 1 Ocak 1986 ve sonrası doğmuş olmak, diğer kadrolar içinse 1 Ocak 1981 ve sonrası doğmuş olmak şartı bulunuyor.

Advertisements

Like it? Share with your friends!

81
104 shares, 81 points

What's Your Reaction?

Nefret Nefret
53
Nefret
Şaşkın Şaşkın
26
Şaşkın
Başarısız Başarısız
6
Başarısız
Eğlence Eğlence
66
Eğlence
Ablak Ablak
60
Ablak
Aşk Aşk
40
Aşk
Aman Tanrım Aman Tanrım
26
Aman Tanrım
Kazanmak Kazanmak
6
Kazanmak
gercektenmi

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 3 =

Yorumlar

Yorumlar

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Bir İçerik Şekli Seçin
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru.
Diğer Bilgiler
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama
Hikaye
Gömme ve Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Listecileri
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi Aç
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderime oy verin
Sıralama Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Gömme
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı
Tugay ÖZBİLGİÇ Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj Haber Metraj